Цифровий друк

Прямий цифровий друк на тканині? Сучасний інструмент для перенесення зображень без зайвих витрат

Цифровий друк - метод прямого цифрового друку, дає можливість надрукувати малюнок безпосередньо на самому виробі, за допомогою спеціального текстильного принтера, без будь-яких проміжних етапов.Прямая цифровий друк на футболках та інших видах одягу здатна відтворити навіть найдрібніші деталі зображення з фотографічною точністю.

Прямий цифровий друк дозволяє відразу переносити написи, логотипи і малюнки на тканину, не використовуючи проміжні носії. Для цього застосовується спеціальний текстильний принтер, принцип роботи якого аналогічний його струменевим «побратимам». З його допомогою можна виготовити велику кількість одягу з принтами і аплікаціями, одна з умов - натуральність матеріалу, в якому повинно бути не менше 80% бавовни. Одяг зі своїм принтом стане вашою ексклюзивної фішкою, що вигідно відрізняє вас серед сірої маси. Головними перевагами даної технології є:

  • можливість нанесення зображення будь-якої складності з забезпеченням високого ступеня деталізації;
  • застосування широкої палітри екологічно чистих фарб на водній основі для отримання повнокольорових і реалістичних зображень;
  • ідеальна поглинання чорнила в тканину, швидке висихання вироби, його довговічність і зносостійкість;
  • відмінне рішення для створення сувенірної, подарункової і рекламної продукції. 

У нас ви можете замовити принт на одязі, виконаний як на вашу індивідуальним проектом, так і створений нашими фахівцями.
Сублімація на тканини для отримання унікального принта за кілька хвилин
Пряма цифровий друк на футболках дозволить вам створювати унікальні речі для проведення рекламних компаній і промоакцій, які будуть привертати увагу майбутніх клієнтів. На них ви можете нанести логотип своєї компанії, фото товару, слоган або заклик до покупки.

Цифровий друк на тканині відрізняється низькою собівартістю при малих і одиничних тиражах. Це розумний економний варіант для створення ексклюзивного одягу в Києві і будь-якій точці нашої країни. 
Замовляйте цифровий друк на футболках за доступною ціною на сторінках нашого сайту. Ми гарантуємо високу якість друку сублімації і точне дотримання термінів.

Кількість квітів при нанесенні методом прямого друку - не обмежена!

 

 

 

 

 Виробники