Вишивка

Вишивка на тканині? оригінальність і неповторність вашого стилю

Вдало підібраний малюнок або напис на одязі є одним з багатьох чинників, що визначає її стиль. З усіх типів друку вишивка на тканині найбільш довговічна, зносостійка і яскрава. Саме тому вишивка машинна на замовлення є однією з популярних і затребуваних послуг як серед приватних осіб, так і комерційних організацій.
Являє собою якісний метод перенесення зображення на текстильну основу за допомогою спеціалізованого вишивального обладнання та спеціальних ниток. Дана технологія дозволяє вишивати малюнки, фірмові емблеми, символіку, шеврони на одязі та сувенірної продукції з тканини.


Вишивка логотипу на замовлення являє собою високотехнологічний процес, який здійснюється на суперсучасному обладнанні. Ви можете розробити свій індивідуальний проект, а наші фахівці розроблять під нього спеціальну програму. Далі параметри будуть внесені в апаратуру, виберуть і встановлять нитки, і нарешті запустять процес. Комп'ютерна вишивка здійснюється як в одиничних, так і в великих замовленнях. Ви можете замовити вишивку на сторінках нашого сайту і оцінити по достоїнству її безсумнівні переваги:

  • довговічність і зносостійкість вироби з вишивкою, яке не втрачає свій первісний вигляд після безлічі прань і глажек;
  • зовнішня оригінальність і привабливість;
  • точність і реалістичність передачі кольору, яку забезпечує програмне забезпечення техніки;
  • екологічність використовуваних матеріалів, їх безпеку для життя і здоров'я людини;
  • нанесення малюнків будь-якого рівня складності;
  • доступна ціна.

Для тих хто хоче підвищити ефективність роботи своєї торгової марки, компанії або фірми відмінним варіантом стане замовлення вишивки на одязі співробітників. Вишивка на бейсболках, на футболці, на толстовках обов'язково приверне увагу потенційних клієнтів і покупців. Вишивка на футболках може стати частиною командного або індивідуального стилю, на халаті - хороший варіант незвичайного подарунка, на кепці? відмінний сувенірний або подарунковий варіант. Готелі, басейни, салони краси, сауни і лазні, SPA-салони наносять логотипи на халати, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів і запам'ятатися своїм відвідувачам.


Вишивка на дитячому одязі допоможе зробити наряд вашого малюка і дитини постарше барвистим, цікавим і оригінальним. Це найбезпечніший і привабливий вигляд прикраси для одягу будь-якого віку: від пеленального конверта і сорочечки до стильних світшоти і джинсів. Нитки для вишивання не линяють, не втрачають своєї яскравості, не травмують шкіру дитини і на 100% гіпоалергенні.
Фірмові головні убори це найбільш використовуваний інструмент при проведенні промоакцій і рекламних компаній.

Замовити бейсболки з вишивкою на замовлення, як і на інших виробах, ви можете в нашому інтернет-магазині. Для цього вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами за контактним телефоном або оформити електронну заявку на сайті.
Також ми надаємо послугу вишивка шевронів на замовлення. Вони наносяться на форму учнів спеціалізованих ВНЗ, військовослужбовців, працівників різних промислових підприємств, гравців спортивних команд, держслужбовців, співробітників охоронних агентств. Також нашивки прикрашають стильну джинсову і корпоративний одяг, застосовуються в туристичному і рекламному бізнесі.


Комп'ютерна вишивка професійної якості

Програма для перенесення зображення на тканину розробляється нашими фахівцями самостійно, або за малюнком або усного опису замовника. Здійснюється на будь-яких готових виробах або полотні. Передбачається застосування різного матеріалу: оксамиту, трикотажу, плащової тканини, махорки, бавовни.

Машинна вишивка будь-якої складності за доступною вартості

Машинна вишивка логотипів забезпечить популярність і популярність фірми, підкреслить її успішність і зарекомендує як процвітаючу компанію, яка прийшла всерйоз і надовго. Вона може бути виконана на одязі, головних уборах, постільній білизні, рушниках, скатертинах та інших виробах.
У нас ви можете замовити футболки з вишивкою на замовлення, які стануть вашою ексклюзивною формою одягу в теплу пору року, порадують ваших рідних і близьких як оригінальний подарунок, або послужать для цілей просування будь-якого товару, роду діяльності або послуг.

Зробити вишивку на одязі якісно, ​​в найкоротші терміни і за оптимальною вартістю нам допомагає сучасне обладнання, високоякісні видаткові матеріали, команда справжніх професіоналів своєї справи, які мають великий досвід в розробці програм та дизайнерських проектів для виконання завдань комп'ютерного друку-вишивки.

Ми пропонуємо послуги з високоякісної автоматизованої машинної вишивки будь-якої складності:

* Вишивка на готових виробах
* Вишивка на крої (полотні)
* Вишивка на будь-яких видах матеріалів (трикотаж, махра, плащова тканина, оксамит)
* Виготовлення логотипів, гербів, вимпелів
* Планки, нашивки, виготовлення шевронів
* Розробка програм вишивки

Ми виконуємо як стандартні варіанти вишивок, так і індивідуальні замовлення, з логотипами, фірмовими знаками або зображеннями компаній-замовників, в залежності від ваших потреб

 Машинна вишивка допомагає реалізувати практично будь-які зображення,  від контурів до складних малюнків, з великою кількістю квітів.

 

Вам потрібна якісна і красива машинна вишивка - звертайтеся!Виробники