Як замовити

Ми раді вітати Вас у нас на сайті.


      Для вибору товару досить навести курсор на колір, щоб побачити наявність товару в даному кольорі.

      Після вибору товару, що сподобався Вам необхідно вибрати потрібний колір, після вибору кольору відобразяться залишки по складу даного товару за розмірами.

      В поле Ваше замовлення необхідно ввести необхідну кількість товару в відповідному полі з розміром і при цьому сайт в автоматичному режимі вважатиме вартість товару. При необхідності можете вибрати форму оплати з ПДВ.

      Після додавання товару в "Корзину" Ви можете продовжити покупку або перейти до оформлення замовлення. У розділі Кошик у Вас є можливість змінити Ваше замовлення і / або замовити друк.

      Потім в розділі "Оформлення замовлення" будь ласка, заповніть всі пункти підміню: ПІБ, діючий e-mail (на цей e-mail буде приходити вся інформація на Ваше замовлення) номер телефону, умови доставки з адресою доставки.

      Далі в меню "Оплата" виберіть зручний для Вас вид оплати. Підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу "Оформити замовлення".

     Залежно від вибору і умов оплати Вам необхідно здійснити платіж на Ваше замовлення.

     Після підтвердження замовлення протягом декількох хвилин Вам на пошту прийде повідомлення про оформлення замовлення. При бажанні Ви можете зв'язатися, зручним для Вас способом (e-mail телефон) з менеджером, для уточнення нюансів на Ваше замовлення.

Оплата за доставку замовності не входить у вартість замовлення.

При виникненні труднощів або питань з оформлення замовлення - будь ласка, наберіть нас.
Дякуємо Вам, що є нашим клієнтом.
Гарного вам настрою.Виробники