Повернення

      Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між покупцем і продавцем оформляються у вигляді договору публічної оферти.
      Натискання в інтернет-ресурсі при оформленні ЗАМОВЛЕННЯ кнопки ПІДТВЕРДИТИ, означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв до виконання умови договору публічної оферти. З договором оферти можна ознайомитися в розділі гарантії.
Відповідно до пунктів договору публічної оферти:
1.1.1. Придбання покупцями оптових партій товару, згідно з чинним законодавством і умов цієї пропозиції, відноситься до сфери підприємницької діяльності з придбання і відповідного перетворення товарів для наступної їх реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб'єктам підприємницької діяльності, та / або фізичним особам, а значить - не передбачає задоволення оптовими покупцями власних потреб як споживачів товарів. Тому, дія Закону України «Про захист прав споживачів» не поширюється на правовідносини, що виникають безпосередньо між Покупцем і Продавцем як суб'єктами підприємницької діяльності відповідно до умов цього Договору, якщо інше не буде передбачено чинним законодавством.
1.2. Умови цієї пропозиції (оферти) однакові для всіх ПОКУПЦІВ незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).
9.4. Товар відповідає запропонованим критеріям якості і набутий на умовах цього Договору, - поверненню та обміну не підлягає, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Відповідальність за вибір розміру, тканини, оздоблення, параметрів і категорії Товару по кожній окремій оптової партії Товару лежить виключно на покупця.
В незалежності від обставин ПОКУПЕЦЬ має право, звернеться з рекламацією або проханням про заміну або повернення товару.
Термін подачі претензії на обмін товару / повернення коштів - 2 дня з моменту отримання замовлення *.
Підставою для пред'явлення претензії є:
Фабричний брак (розриви, дірки, кривої крій, невідповідність розміру, і т.д.);
Брак нанесення (крива друк, значне спотворення або невідповідність кольорів, і т.д.)
Претензія приймається у вигляді листа на електронну адресу info@mirfutbolki.com.ua претензія приймається при наявності фото, що підтверджує заявлений брак.
Фактичні терміни повернення оплати і / або обміну товарів узгоджуються в індивідуальному порядку.
Ми не зможемо прийняти Вашу претензію, якщо:
замовлення виконано якісно і відповідає заявленому на сайті опису, проте Ви помилилися при виборі розміру, кольору або типу вироби
він був виготовлений і відправлений в заявлені на сайті терміни, однак Ви очікували його раніше (якщо при оформленні замовлення не було погоджено інакше)
Ви вимагаєте повернути оплату за анульований замовлення, або змінити його, якщо він вже виготовлений, але не відправлений
* Обмін товарів або повернення грошових коштів можливий тільки в разі своєчасного пред'явлення претензії. Для розгляду претензії і встановлення причин виникнення браку товарів mirfutbolki.com.ua має право проводити експертизу в період до 5 робочих днів.
При оформленні замовлення покупець повинен ознайомитися з довідковими матеріалами mirfutbolki.com.ua: описом товару, і розмірної таблицею, наведеними біля кожного виробу на сайті. У разі, якщо належної якості товари не будуть відповідати передбачуваному Покупцем кольором, розміром, фасоном або будь-яким іншим характеристикам, однак будуть відповідати наведеним на сайті опису, Покупець не має права вимагати здійснення заміни або повернення грошових коштів.
 
З повагою, адміністрація інтернет-магазину mirfutbolki.com.ua.
Дякуємо Вам, що є нашим клієнтом.Виробники