Флексодрук

Друк на футболках, бейсболках і одязі флексом і флоком. 

Флекс - це плівка з литого полімеру, Контури малюнка або напису на футболки вирізаються на плоттері і за допомогою термопресса переноситься на тканину. Флок відрізняється від флекса бархатистою поверхнею. Флекс і флок бувають різних кольорів, у нас близько 30 колірних варіацій, а також з ефектом перламутру, голографії, лаку, золота, металіків, дерева, зміїної шкіри, люмінісцентний (світиться в темряві протягом 3 годин). Друк на футболках флексом і флоком часто використовується для нанесення логотипів, написів, корпоративної атрибутики. Вимоги до макету: для нанесення на футболки малюнків або лого - повинен бути в векторному форматі (в програмах Corel, Illustrator), для друку написи досить в текстовому форматі. Друк на фатболках флексом і флоком можливі від 1 штуки. Флекс і флок дуже стійкі і довговічні.

Якщо ви не визначилися яка друк на футболках для вас підходить, надсилайте ваше зображення на e-mail, вкажіть тираж і терміни, ми відповімо які варіанти друку оптимальні для вашого замовлення.

Флексодрук на одязі - відмінний шанс на оригінальність
Хочете бути оригінальним і виділятися з сірого натовпу ексклюзивним і стильним виглядом? Або створювати унікальну сувенірну і рекламну продукцію? Краще рішення - флексодрук на футболках, популярна послуга, яку надає наш інтернет-магазин. Рекламні слогани, логотипи, барвисті принти та аплікації, яскраві і барвисті малюнки і навіть ваше власне фото можна перенести на тканину за допомогою технології термофлексографіі. Отримані зображення відрізняються стійкістю до дії ультрафіолету, умов підвищеної вологості і механічного впливу. Одяг з такими унікальними принтами можна без проблем прати в автоматичному режимі, не переживаючи за їх збереження, адже вони відрізняються довговічністю і зносостійкістю.
Даний процес здійснюється в кілька етапів:

  • розробка макета будушего флексопроекта за допомогою спеціальних дизайнерських програм, таких як Corel Draw або Adobe Illustrator;
  • вирізання загального контуру зображення на спеціальній флексопленке за допомогою ріжучого плоттера;
  • перенос принта на тканину за допомогою термопресса під впливом високої температури, для більш надійного закрепеленія супермодні паєток, блискіток, золотих і срібних зображень може використовуватися спеціальний клей;
  • коли відбиток висихає, плівка знімається і ваш одяг набуває унікальний і неповторний вигляд.

Великою популярністю у сучасної молоді користується 3d принт на футболках, який завдяки реалістичною і об'ємної передачі обраного зображення створює приголомшливий візуальний ефект. Ми гарантуємо якісний перенесення обраного вами об'ємного малюнка на тканину. Акуратне і дбайливе поводження продовжить «життя» вашої футболці в умовах регулярного прання і прасування, і дозволить їй довго радувати вас своїм привабливим зовнішнім виглядом. 

 

 

 

 

 

 Виробники