ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Шовкотрафаретний друк на тканині - економічне рішення для отримання якісного результату

Друк на футболках може здійснювати різними способами: сублімаційним, термотрансферним і шовкотрафаретним. Це один найпопулярніших методів перенесення зображення на тканину, адже він має цілу низку безсумнівних переваг:

  • для його здійснення підходить будь-який тип тканини;
  • довговічність і зносостійкість нанесених візерунків, написів, малюнків і логотипів;
  • економну витрату фарби;
  • дана технологія дозволяє наносити зображення найрізноманітнішої форми, змісту і забарвлення. 

Шовкотрафаретний друк на тканині - перевірений спосіб отримання якісного результату


Даний вид друку здійснюється за допомогою спеціальної трафаретної основи, через яку продавлюється фарба. Раніше трафарети виготовлялися з шовку, тепер - з поліамідного волокна з дрібними осередками. Така форма запечатується в тканину і буває самої різної форми: плоска, конусоподібна, циліндрична. З її допомогою ви отримуєте яскраві, чіткі і стійкі до механічного стирання і дії прального порошку принти, які роблять ваші речі оригінальними і неповторними. Це можуть бути футболки, кепки, бандани, бейсболки, халати, уніформа, спецодяг, вітровки, фартухи та інші вироби. Шовкографія на тканині - відмінний варіант для Києва і інших міст України отримати ексклюзивну продукцію з мінімальними фінансовими вкладеннями. 

Шовкотрафаретний друк на футболках допоможе зробити речі в 100 разів яскравіше, креативніше і цікавіше. Створіть свій унікальний стиль разом з нами! Наш інтернет-магазин надає послуги проведення шовкографії на тканини. Завдяки наявності сучасного обладнання і професійного обслуговуючого персоналу, ми гарантованим найкоротші терміни виконання замовлення, висока якість роботи і її демократичну вартість. 

Печать вiд 20 грн* Тираж 50 шт., Розмір А5, один малюнок в один колір, шовкотрафаретний друк.

Надішліть логотип - отримаєте візуалізацію в подарунок!
* Iм'я
Компанія
* Телефон
* E-mail
Коментар
* Ваш логотип
Прикріпити
Формати файлів для завантаження: pdf, eps, ai, cdr, bmp

Друк на текстилі, є одним з найсучасніших способів перенесення зображення на тканину текстильного виробу або іншого елемента одягу.     За допомогою друку будь-текстильний виріб можна зробити індивідуальним.     Отримане зображення довго тримається на текстильному виробі і стійко до зносу.     Залежно від тиражу і Вашого побажання підбирається той тип нанесення, який максимально підходить.     Ми робимо нанесення від 1 шт до нескінченності.     Запрошуємо Вас в наш шоурум, щоб подивитися всі види нанесення і вибрати відповідний.Виробники