Друк зі спец ефектами

Об'ємна 3D друк, друк світловідбиваючими і Світлонакопичувальні фарбами

Фарби, що світяться для тканини   - використовуються для створення ефекту світіння на тканинах різних типів. Пластизольна фарба для текстилю наноситься методом шовкографії. Має відмінні показники еластичності, утворює однорідну самосвітних поверхню. Виріб витримує до 100 прань при температурі до + 50 ° С. Люмінесцентний малюнок на футболці витримує механічні навантаження, стійкий до стирання.

Наша компанія особливу увагу приділяє брендування продукції, використовуючи яке наші клієнти можуть персоналізувати свою продукцію з високим ступенем унікальності. Неймовірна технологія, що дозволяє надати обсяг зображенню. Зображення тут же набуває рельєф. Дана технологія дозволяє передати чіткі межі висотою до 5 мм. Зображення відмінно тримається на тканини. Даная технологія дає можливість надрукувати яскраві, абсолютно непрозорі кольору за вашим вибором (підбір кольору по системі Pantone). 

Друк зі спецефектами - кращий варіант для отримання ефектних малюнків і логотипів на одязі


Друк зі спецефектами є затребуваним і популярним способом перенесення зображень на різний одяг. Такий вид друку може зробити звичайну футболку або майку твором мистецтва. Це може бути ефект глянсовою або матовою поверхні, оксамиту, замші, губки, гуми, Гліттера або дзеркального відображення, орнамент, що світиться в темряві, металевий золотий або срібний блиск. Досягається шляхом застосування шовкотрафаретного або термотрансферного друку. 


Створити унікальну річ, яка буде світитися в темряві, можна з використанням спеціальних світних (люмінісцетних) фарб. Їх головними відмітними особливостями є:

  • створюють однорідне самосветящееся зображення;
  • акумулює енергію з будь-якого джерела світла і самостійно світяться в темному приміщенні;
  • миттєво висихають;
  • стійкість зображення до механічної і хімічної дії;
  • одяг може переносити велику кількість прань і зберігає свій привабливий первісний вигляд;
  • повна безпека компонентів для життя і здоров'я людини;
  • взаємодіють з різними видами тканини на натуральній і синтетичній основі.

Також ми можемо зробити будь-яке зображення неймовірно об'ємним за допомогою технології шовкотрафаретного друку. Уявіть собі, що чіткі межі об'ємного малюнка можуть досягати 5 мм. 

Ви можете замовити цю послугу на сторінках нашого інтернет-магазину і отримати ексклюзивну річ в найкоротші терміни. Це відмінний варіант для проведення промоакцій та рекламних компаній. Такі неповторні та оригінальні футболки, кепки, бейсболки, світшоти і інші вироби обов'язково запам'ятаються вашим потенційним клієнтам і приведуть їх до вашого порогу. 

 

 

 

 

 

 

 Виробники